Volejbalový turnaj ŠZS

Milí naši mládežníci a mládežníčky, chystáme pre vás ďalší turnaj, tentokrát volejbalový.
Veríme, že si nájdete čas 🙂  Tešíme sa na vásTu je viac info:

Volejbalový turnaj mládeží ŠZS, 26.10.2024, Bardejov:
1. Registrácia začína už od 8:00
2. Turnaj sa koná v telocvični Hotelovej akadémie Jána Andraščíka (pod Vinbargom 3, 085 01 Bardejov), kde prebehne registrácia, rozlosovanie skupín, biblické zamyslenie, informácie o pravidlách turnaja.
3. Turnaj je určený pre mladých vo veku od 14 rokov do  30 rokov a to najmä aktívnych členov cirkevného zboru, dorastu či mládeže. V každom tíme musí byť minimálne 1 dievča. Radi privítame so súťažiacimi i fanúšikov jednotlivých tímov.
4. Turnaj sa bude hrať iba v jednej kategórii. Cirkevný zbor môže registrovať do turnaja maximálne 2 tímy. Každé tím si vopred určí kapitána, ktorý bude komunikovať za tím s organizátormi turnaja ako aj rozhodcami. Kapitán na začiatku turnaja pri registrácii predloží písomný zoznam hráčov podpísaný farárom/ - kou cirkevného zboru.
5. Obed  a pitný režim zabezpečuje organizátor. Je súčasťou štartovného.
6. Účastnícky poplatok (štartovné) je 3 €. Vyzbiera ho kapitán pred turnajom a zaplatí pri registrácii. Je možné zo strany organizátora ŠZS obdržať príjmový pokladničný doklad.
7. Záver turnaja sa bude odvíjať od počtu prihlásených tímov, ale predpokladaný záver je o 17:00.
8. Víťaz turnaja získava okrem víťazného pohára aj putovný pohár seniora ŠZS.

Prosíme, aby ste, kvôli organizácii stretnutia (najmä strave), nahlásili počet účastníkov - ako hráčov tak aj fanúšikov -  najneskôr do 19.10.2024 (sobota) na farský úrad v Chmeľove zborovému farárovi Mgr. Tomášovi Valašíkovi (č. t.: 0907 307 779, e- mail: chmelov.ecav@gmail.com).